Ayşin Başar

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Zentangle tekrarlayan desenler kullanılarak bir çerçeve içerisine yapılan soyut çizimlerdir.
Çocuklar için  hem eğlenceli hem de dinlendirici bir aktivitedir .
Mandalakid eğitmenleri ile gerçekleştireceğimiz atölyede bir saat boyunca çocuklar ile birlikte özel alçı kalıplar üzerinde  belirlenmiş eğlenceli çerçevelerle çalışacağız. Amaç çocukların yaratıcılığını odaklanma  sürelerini arttırmak, artistik becerilerini geliştirmek. 
Çalışma sonunda ortaya çıkan ürünler çocuklar tarafından alınacaktır. 

:
Benzer Ürünler
 • Urban Sketch, seyahat eden insanların yanlarında taşıyabilecekleri bir defter, birkaç kalem ve küçük boya setleriyle gezip gördükleri yerlerde, gördüklerini, yediklerini, kafeleri, binaları, kısacası kayda geçirmek istedikleri her şeyi çizmeye başlamaları ile oluşan ve dünyada çok popüler olan bir sanat akımıdır.

   

  Özellikle pilot kalemle yapılan çizimler, suluboya ile renklendirilerek sonlandırılır. bazen bu küçük eskizleri andıran resimlerin yanına çizen kişinin kendi el yazısıyla notlar düşülür.

   

  Bu eğitimde, urban sketcher olma yolunda, bu malzemeleri kullanarak nasıl çizim yapacağımızı ve suluboya ile bu çizimleri nasıl renklendireceğimizi tecrübe edeceksiniz. Suluboya sanatçısı Cüneyt Şenyavaş'ın kendisinin de çizim yaparak ilerleteceği dersin sonunda, tüm öğrenciler bir tane resim yapmış olacaklar.

   

  Ders için yanınızda, suluboya kağıdı ya da suluboya defteri, 0.5 ve 0.8 çizim kalemi (Artline marka olabilir, su geçirmez olmalı) ve suluboyanızla fırçalarınız yanınızda olmalı.

  ₺150,00 KDV Dahil